Rocznik 2013 ładnie powalczył w Jastrowiu22.01.2023r.
Sobotnie przedpołudnie 21 stycznia zawodnicy ekipy MKS-u Debrzno rocznika 2013 aktywnie spędzili w hali sportowej w Jastrowiu, gdzie na zaproszenie Ryszarda Ludewicza i jego "Startu" uczestniczyli w towarzyskim turnieju z udziałem sześciu zespołów. Rozegraliśmy pięć dobrych, interesujących spotkań, mając za rywali przedstawicieli ziemi pilskiej oraz "rodzynka" z woj. zachodniopomorskiego, czyli POS Wałcz.

Drużynę poprowadzili tego dnia Paweł Władyczak i Krzysztof Dudzic, mając do dyspozycji siedmioro naszych piłkarzy. Wróciliśmy do domów bogatsi o następne cenne futbolowe doświadczenie, z pamiątkowymi medalami oraz dodatkowo piłką, którą otrzymał Aleksander Jarosz, wyróżniony jako najlepszy tego dnia w teamie z Grodu Dzika.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za pomoc w transporcie dzieci na zawody!

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Sparta Złotów- POS Wałcz 2:1
FA Fair Play Złotów- Joga Bonito Okonek 6:0
MKS Debrzno- Start Jastrowie 3:0 (samobójcza, W. Wasyłyk, A. Jarosz)
FA Fair Play Złotów- POS Wałcz 2:0
Sparta Złotów- Start Jastrowie 1:1
MKS Debrzno- Joga Bonito Okonek 4:0 (A. Jarosz, L. Wegner, samobójcza, W. Wasyłyk)
Start Jastrowie- POS Wałcz 0:0
FA Fair Play Złotów- MKS Debrzno 3:2 (A. Jarosz 2)
Sparta Złotów- Joga Bonito Okonek 5:0
POS Wałcz- MKS Debrzno 1:1 (W. Wasyłyk)
Start Jastrowie- Joga Bonito Okonek 2:2