22 stycznia impreza dla rocznika 201220.01.2023r.
W grudniu w mieście nad Debrzynką odbyły się trzy turnieje w halowej piłce nożnej dzieci, wtedy przeznaczone kolejno dla roczników 2013, 2015 i 2011. Obecnie zgodnie z wcześniejszym planem kontynuujemy cykl zawodów dla młodych adeptów futbolu. W niedzielę 22 stycznia w godz.9.00-15.30 w hali Szkoły Podstawowej w Debrznie obejrzymy rywalizację zawodników rocznika 2012 (i młodsi). Tym razem weźmie udział dziesięć ekip, rozegramy więc aż 29 spotkań, a pojedyncze potrwa 11 minut.

Kilka dni temu dokonano podziału drużyn na grupy. W pierwszej znalazły się: Brda Rytel, MKS Debrzno, MUKS Orzeł 2010 Wałcz, Kolejarz Chojnice i Start Jastrowie. Drugą utworzyły: Krajna Sępólno Krajeńskie, MKS II Debrzno, Krajna Wyrzysk, JFA Przechlewo i Piast Człuchów. Po zmaganiach I fazy systemem "każdy z każdym" na uczestników będzie czekać druga część, w której teamy z lokat 1-4 wystąpią jeszcze dwukrotnie, jedynie drużyny z piątych miejsc w grupach skonfrontują się między sobą w "meczu pocieszenia".

Piłkarze otrzymają okolicznościowe medale, ponadto wyróżnimy dziesięć osób (po jednej z danego zespołu) oraz wybierzemy najlepszego bramkarza i MVP zawodów.

Całość organizuje MKS Debrzno, przy wsparciu Komisji Grantowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Zapraszamy sympatyków dziecięcego futbolu do szkolnego obiektu pojutrze, zapowiada się ciekawy turniej!