Finał WOŚP z zawodami halowej piłki nożnej amatorów18.01.2023r.
W weekend 28/29 stycznia 2023 r. MKS zorganizuje aż trzy wydarzenia sportowe związane bezpośrednio z kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie odbędą się w szkolnej hali przy ul. Królewskiej 8. O rywalizacji piłkarskiej dzieci rocznika 2014 (i młodsi) oraz imprezie w tenisie stołowym napiszemy wkrótce, dzisiaj anonsujemy natomiast towarzyski turniej halowej piłki nożnej amatorów.

Jak wiadomo w sezonie 2018/2019 ostatni raz odbyła się edycja Debrzeńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich. Później z różnych przyczyn ta impreza została wykreślona z kalendarza przedsięwzięć realizowanych przez Czerwono-Niebieskich. Wypełniając choćby w małej części powstałą lukę proponujemy jednodniowy turniej dla maksymalnie ośmiu zespołów, którego główną ideą jest dołożenie cegiełki do zbiórki na WOŚP.

Rozgrywki zaczynamy w niedzielę 29 stycznia o godz.16.00. Planujemy ponad cztery godziny zmagań, ogółem zagramy 16 spotkań, Czekamy na zgłoszenia ekip (w nieprzekraczalnym terminie do 24 stycznia). Zawody przeznaczone są dla seniorów, a najmłodsi zawodnicy mogą pochodzić z rocznika 2007. Poprzez losowanie utworzymy dwie grupy liczące po 4 drużyny (tutaj konfrontacje "każdy z każdym"), a następnie dwa czołowe teamy z każdej z nich rozegrają między sobą półfinały "na krzyż" oraz mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

Prosimy o potwierdzanie udziału pod numerem telefonu 609 266 529, tam także odpowiemy na ewentualne pytania dotyczące szczegółów regulaminowych. Zapraszamy do gry!