Jesień Czerwono-Niebieskich (3) - juniorzy E2 16.01.2023r.
W roczniku 2013 rywalizowaliśmy jesienią w pięciodrużynowej grupie, w której oprócz podopiecznych Krzysztofa Dudzica obserwowaliśmy zawodników Lidera Rychnowy, Piasta Człuchów, Lipniczanki Lipnica i Kolejarza Chojnice. Dla prawie wszystkich piłkarzy znad Debrzynki to kolejny etap rywalizacji i sportowego rozwoju. Jedynie Antoni Skępiec był w tym czasie ligowym debiutantem.

Ogółem trener dał szansę gry dwunastu adeptom futbolu, z czego ósemka zaliczyła komplet trzech turniejów. Kadra jest jeszcze liczniejsza, bo cztery osoby dotychczas nie uczestniczyły w imprezach związkowych, a piąta, czyli Filip Nylec to futbolista ponownie wypożyczony do Lidera.

Siedmioro zawodników zdobywało gole, a na pierwszy plan w tym zestawieniu wysunęli się Szymon Kaczyński, Wiktor Wasyłyk i Iwo Traczyk, strzelcy 25 spośród 33 bramek zespołu. Warto dodać, że siedmiu piłkarzy rywalizowało także w roczniku 2014, zyskując dzięki temu więcej niezbędnego doświadczenia.

Na naszym terenie w tej kategorii na boiska wybiegły 24 drużyny skupione w pięciu grupach. Za niedługo powinniśmy poznać kształt zmagań w rundzie wiosennej. W tym momencie nie wiadomo, czy nastąpią roszady w grupach, czy może układ rywalizacji pozostanie bez korekt.

Razem: 3 turnieje, 12 meczów, 10 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka, 31 punktów, bramki 33-9

Turnieje:
Szymon Kaczyński 3, Wojciech Obarzanek 3, Maksymilian Ogierman 3, Szymon Ogierman 3, Antoni Skępiec 3, Iwo Traczyk 3, Wiktor Wasyłyk 3, Lena Wegner 3, Filip Dziubiński 2, Aleksander Jarosz 2, Jan Markiewicz 1, Iga Wegner 1

Nie grali:
Filip Klinger, Hubert Kosecki, Dominik Malmon, Filip Nylec (wypożyczony do Lidera Rychnowy), Daniel Szczepanik

Gole:
9- Szymon Kaczyński i Wiktor Wasyłyk, 7- Iwo Traczyk, 4- Lena Wegner, 2- Iga Wegner, 1- Aleksander Jarosz i Wojciech Obarzanek