Kolejne turnieje z udziałem młodzieży MKS-u12.01.2023r.
Krótko przed Świętami Bożego Narodzenia przekazaliśmy kibicom juniorskiego futbolu plan związany z udziałem drużyn dziecięcych naszego klubu w imprezach halowych w pierwszych tygodniach 2023 roku. Zastrzegaliśmy wówczas, że do tamtej listy możemy dopisać następne propozycje. Dzisiaj wracamy do tematu, bo młodzi Czerwono-Niebiescy otrzymają szansę sprawdzenia swoich umiejętności w pięciu turniejach, o których wówczas nie wspominaliśmy.

Otóż wychowankowie Akademii Piłkarskiej emkaesiaków trzykrotnie zawitają do Człuchowa na zawody organizowane przez tamtejszego Piasta. Daty to 4 lutego (roczniki 2010/2011), 11 lutego (rocznik 2012) oraz 18 lutego (rocznik 2013).

Poza tym odwiedzimy Chojnice, aby zagrać w imprezach, które zrealizuje ChKS Kolejarz. Będzie to 21 stycznia (rocznik 2015, tu dwa zespoły znad Debrzynki) oraz 25 lutego (rocznik 2013).

Oprócz pozytywnych wieści mamy również niestety mniej przyjemną. Nie odbędzie się anonsowany na niedzielę 15 stycznia turniej rocznika 2008 (i młodsi) w Debrznie. Powodem jest zbyt mała liczba zgłoszonych ekip. Do naszych przedsięwzięć wrócimy więc nieco później, a dokładnie 22 stycznia, gdy zagrają zawodnicy z rocznika 2012 (i młodsi). O szczegółach napiszemy w przyszłym tygodniu.