Tenisiści stołowi z nowymi torbami 04.01.2023r.
Na przełomie roku pingpongiści MKS-u Debrzno otrzymali cenny prezent. Drużyna Czerwono-Niebieskich została obdarowana efektownymi torbami na sprzęt cenionej w tej dyscyplinie sportu marki "Andro". Wszystko dzięki finansowej pomocy Gminy Debrzno, za co serdecznie dziękujemy! Przypomnieć warto jednocześnie, że w przeszłości (jesień 2019 roku) z tego samego źródła zawodnicy zespołu z Grodu Dzika zostali wyposażeni w dresy, koszulki i spodenki.

Należy nadmienić, iż sekcja pingpongowa nie obciąża niemal wcale budżetu klubu, pozostałe koszty związane z uczestnictwem w rozgrywkach czwartoligowych ponoszą bowiem sami członkowie ekipy debrzeńskiej, w miarę swoich możliwości finansowych. Największy wkład w funkcjonowanie teamu ma w tym względzie radny Rady Miejskiej i zarazem czynnie uprawiający tenis stołowy Adam Łukaszewski.

Pozostaje nam trzymać kciuki za pomyślny przebieg kolejnych meczów mistrzowskich debrznian, którym jak wiadomo nie wiedzie się w tym sezonie...