Harmonogram Dziecięcej Gali Piłkarskiej01.01.2023r.
Jak już informowaliśmy w weekend 6-8 stycznia 2023 r. w Chojnicach odbędzie się kolejna edycja Dziecięcej Gali Piłkarskiej. W trzech kategoriach wiekowych (roczniki 2013, 2014 i 2015) na dwóch halach ogółem pokaże się aż 48 drużyn. We wszystkich odsłonach imprezy sprawdzą się młodzi zawodnicy MKS-u Debrzno, czyli podopieczni Krzysztofa Dudzica (2013 i 2014) oraz Pawła Wegnera (2015). Od organizatorów (Chojniczanka 1930 Chojnice) otrzymaliśmy plan zawodów, który mamy przyjemność dzisiaj zaprezentować.

6 stycznia 2023 r. (piątek) - rocznik 2013

grupa A: Chojniczanka Chojnice, Wda Świecie, Victoria Koronowo, Kolejarz Chojnice
grupa B: Chojniczanka II Chojnice, UKS GAP Bruskowo Wielkie, Piłkarz Golub-Dobrzyń, Brda Rytel
grupa C: JFA Przechlewo, Żak Ann-Zdrowie Zbiczno, Olimpia Wtelno, Lider Rychnowy
grupa D: MKS Debrzno, AP Szczecinek, Powiat Starogardzki, Tucholanka Tuchola

7 stycznia 2023 r. (sobota) - rocznik 2014

grupa A: Chojniczanka Chojnice, Grom Więcbork, Kolejarz Chojnice, Brda Rytel
grupa B: Chojniczanka II Chojnice, UKS GAP Bruskowo Wielkie, Kolejarz II Chojnice, Żak Ann-Zdrowie Zbiczno
grupa C: MKS Debrzno, Mustang Ostaszewo, Juventus Bydgoszcz, Tucholanka Tuchola
grupa D: Tęcza Brusy, UKS Złotów, AP Szczecinek, JFA Przechlewo

8 stycznia 2023 r. (niedziela) - rocznik 2015

grupa A: Chojniczanka Chojnice, AP Szczecinek, Victoria Koronowo, Brda Rytel
grupa B: Chojniczanka II Chojnice, AP II Szczecinek, U-2 Bytów, Lider Rychnowy
grupa C: Chojniczanka III Chojnice, Tucholanka Tuchola, Chemik Bydgoszcz, MKS Debrzno
grupa D: Chojniczanka IV Chojnice, JFA Przechlewo, Chemik II Bydgoszcz, Kolejarz Chojnice

W każdym przypadku początek gier przewidziano na godz.9.30, podsumowanie i wręczenie nagród natomiast na 16.15. Grupy A i B (później także E i F) będą rywalizować w hali Centrum Park Wodny (ul. Huberta Wagnera 1), z kolei grupy C i D (potem również G i H) w obiekcie Szkoły Podstawowej nr 5 (ul. Wicka Rogali 18). W drugiej części potyczek zostaną utworzone następujące grupy: E (zagrają tam zwycięzcy grup A, B, C i D), F (mecze drużyn z drugich pozycji grup A, B, C i D), G (spotkania teamów z trzecich lokat grup A, B, C i D) oraz H (konfrontacje zespołów z czwartych miejsc grup A, B, C i D). Bez względu na osiągane rezultaty wszystkie ekipy wyjdą na boisko sześciokrotnie, a pojedynczy mecz potrwa 13 minut. Oprócz tego odbędą się zajęcia edukacyjne i konkursy dla zawodników.