Sylwestrowa gierka w dobrze znanym gronie 31.12.2022r.
W samo południe w ostatnim dniu 2022 roku na boisku "Orlik" przy Stadionie Miejskim grający trener drużyny seniorów MKS-u Debrzno Paweł Władyczak spotkał się z grupą młodych zawodników na okolicznościowej, towarzyskiej, sylwestrowej gierce. Wzięło w niej udział łącznie jedenaście osób, z czego oprócz szkoleniowca Czerwono-Niebieskich tylko trzy aktualnie przywdziewają barwy naszego klubu. Mowa tu o Hubercie Lange, Mateuszu Szajginie i Norbercie Wieszewskim. Pozostali to w zdecydowanej większości wychowankowie emkaesiaków, a obecnie reprezentujący z powodzeniem inne ekipy...

Chodzi o Mateusza Trelę (Cartusia Kartuzy), Szymona Mazę (Lech Poznań), Jakuba Oleksiewicza (Górnik Zabrze), Kamila Janke (Chojniczanka Chojnice) i Marka Śledzińskiego (Olimpia Grudziądz). Gościnnie pojawił się na boisku w Debrznie także Marcel Lewiński (Lider Rychnowy) i jeszcze jeden futbolista, który pragnął pozostać anonimowy.

Wszystkim życzymy samych sukcesów w nadchodzącym roku 2023, dużo zdrowia, determinacji w dalszej pracy nad sportowym rozwojem i odrobiny szczęścia, bez którego czasami w życiu trudno się obejść.