"KLUB 30" - tak było w mijającym roku27.12.2022r.
Wczesną wiosną tego roku, kilkanaście dni przed przypadającą na 27 marca trzydziestą rocznicą powstania Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno zaproponowaliśmy kibicom, sympatykom naszej organizacji nową inicjatywę, nazwaną wówczas "KLUB 30". W skrócie chodziło o przekazywanie na konto klubowe w formie darowizny na cele statutowe kwoty co najmniej 30 złotych miesięcznie i wspieranie w ten nader symboliczny sposób działalności Czerwono-Niebieskich. Dodajmy, iż w tym przypadku chodziło o drużynę seniorów sekcji piłki nożnej. Dziś, po ponad dziewięciu miesiącach, korzystając ze schyłku 2022 roku, bilansujemy całość informując, jaki odzew spowodował ten pomysł w naszej lokalnej społeczności.
.
Otóż ogółem w tym czasie wspierający emkaesiaków przekazali kwotę 1890 złotych. Pewnie mogą pojawić się głosy, że to małe środki, a i liczba osób (pięć) stale pomagających w tej akcji MKS-owi była niezbyt pokaźna, my jednak serdecznie dziękujemy za wszystkie datki, gdyż z szacunkiem traktujemy każdy taki gest. Zapraszamy jednocześnie do czynienia tego nadal w roku 2023, bo akcja "KLUB 30" wcale nie kończy się, będzie kontynuowana. Zachęcamy zatem dotychczasowych darczyńców, których śmiało możemy nazwać przyjaciółmi klubu, do dalszego wsparcia. Liczymy po cichu jak również na nowe osoby, które być może zechciałyby do nas dołączyć. Przypomnijmy, że wystarczy raz w miesiącu dokonać wpłaty na rachunek bankowy MKS-u Debrzno (BS Człuchów oddział Debrzno nr 45 9326 0006 0080 2297 2000 0010) kwoty przynajmniej 30 złotych z dopiskiem "darowizna na cele statutowe - KLUB 30". Dziękujemy!