Sparingowe zamierzenia seniorów21.12.2022r.
Do inauguracji ligowej wiosny pozostało jeszcze oczywiście mnóstwo czasu, jednak powolutku należy spoglądać w kierunku okresu przygotowawczego, który seniorzy MKS-u Debrzno zaczną w pierwszej połowie stycznia. Oprócz żmudnego procesu treningowego Paweł Władyczak wraz z zespołem zagrają do chwili wznowienia rozgrywek w rundzie rewanżowej pięć meczów kontrolnych, a już po starcie ligi... nawet jeszcze jeden dodatkowy. Prezentujemy dzisiaj plan tych gier, z małym zastrzeżeniem, iż w dwóch przypadkach ustalenia wymagają dokładne dni i godziny zawodów, co związane jest z dostępnością boisk.

Czerwono-Niebiescy zimą będą mieli okazję sprawdzić się w meczach z liderem pomorskiej okręgówki (Kolejarz), piątą ekipą kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej (Rawys), beniaminkiem wielkopolskiej KO (Tarnovia), wiceliderem wielkopolskiej okręgówki (Sparta), przedstawicielem IV ligi (Borowiak) oraz wiceliderem wielkopolskiej V ligi (Pogoń).

Ta ostatnia towarzyska potyczka jest możliwa dzięki temu, że debrznianie w terminarzu ligowym mają w weekend 11/12 marca pauzę po wycofaniu się z rozgrywek Jantarii Pobłocie, z kolei Pogoń Łobżenica zacznie II rundę dopiero 18/19 marca. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowamy rytm gry.

Poniżej terminarz spotkań sparingowych:

28 stycznia 2023 r. (sobota) godz.17.00 lub 18.00 Kolejarz Chojnice - MKS Debrzno (boisko ze sztuczną nawierzchnią "Modrak")
4 lub 5 lutego 2023 r. (sobota lub niedziela) MKS Debrzno - Rawys Raciąż (boisko ze sztuczną nawierzchnią, Tuchola)
11 lutego 2023 r. (sobota) godz.14.30 Tarnovia Tarnówka - MKS Debrzno (nawierzchnia naturalna)
18 lutego 2023 r. (sobota) godz.14.00 MKS Debrzno - Sparta Złotów (boisko ze sztuczną nawierzchnią, Wałcz)
25 lutego 2023 r. (sobota) godz.12.00 Borowiak Czersk - MKS Debrzno (boisko ze sztuczną nawierzchnią, Czersk)
11 marca 2023 r. (sobota) godz.15.30 MKS Debrzno - Pogoń Łobżenica