Udany występ rocznika 2014 w Jastrowiu18.12.2022r.
W hali sportowej w Jastrowiu w sobotnie popołudnie 17 grudnia odbył się towarzyski turniej piłkarski dla dzieci z rocznika 2014 (i młodsi), organizowany przez miejscową Akademię Piłkarską Start, zawiadywaną przez znanego w regionie wielkopolskim szkoleniowca Ryszarda Ludewicza. W gronie sześciu zespołów dobrze poczynali sobie Czerwono-Niebiescy.

Drużyna Krzysztofa Dudzica zaliczyła następne doświadczenie, mając możliwość skonfrontowania się z ekipami, z którymi na co dzień nie spotykamy się w rozgrywkach mistrzowskich. Impreza na duży plus!

Dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu na zawody Rodzicom dzieci.

Rezultaty meczów i zdobywcy goli dla MKS-u:

AP Szczecinek- MKS Debrzno 1:0
FA Piła- Joga Bonito Okonek 2:0
Start Jastrowie- Sparta Złotów 1:1
MKS Debrzno- Joga Bonito Okonek 4:0 (Jarosz 2, Szuber, Traczyk)
AP Szczecinek- Start Jastrowie 0:1
FA Piła- Sparta Złotów 1:2
MKS Debrzno- Start Jastrowie 2:1 (Szuber 2)
Joga Bonito Okonek- Sparta Złotów 0:3
FA Piła- AP Szczecinek 1:0
MKS Debrzno- Sparta Złotów 2:2 (Traczyk 2)
Start Jastrowie- FA Piła 3:1