W trzeciej imprezie rywalizacja rocznika 201114.12.2022r.
Po zawodach z udziałem młodych piłkarzy z roczników 2013 i 2015 czas na zmagania rocznika 2011. W hali Szkoły Podstawowej w Debrznie przy ul. Królewskiej 8 w sobotę 17 grudnia 2022 r. w godz.10.00-15.00 zaprezentuje się osiem drużyn. To będzie trzecia odsłona cyklu turniejów świąteczno-noworocznych dla dzieci.

W tej kategorii wiekowej w grupie A zagrają GTS Lipka, Start Miastko, MKS Debrzno i Krajna Wyrzysk, natomiast grupę B tworzą Sparta Złotów, Lider Rychnowy, Kolejarz Chojnice i MKS II Debrzno. Łącznie odbędzie się 20 gier (wraz z drugą fazą grupową), każdy mecz potrwa 12 minut.

Wzorem poprzednich dwóch imprez piłkarze otrzymają pamiątkowe medale, drużyny puchary, wręczymy także wyróżnienia specjalne oraz nagrody dodatkowe dla ekipy grającej najskuteczniej.

Omawiane zawody to ostatni akcent pilotowanego przez MKS projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego realizowanego przez nasz klub. Zapraszamy!