Na początek impreza rocznika 201301.12.2022r.
Serię turniejów świąteczno-noworocznych dla dzieci w halowej piłce nożnej czas rozpocząć! Jako pierwsi przystąpią do rywalizacji zawodnicy z rocznika 2013 (i młodsi), a zawody odbędą się w obiekcie Szkoły Podstawowej w Debrznie w sobotę 3 grudnia 2022 r. o 10.00. W pięciogodzinnej imprezie zaprezentuje się osiem drużyn, ogółem obejrzymy 20 meczów.

Gospodarz MKS Debrzno wystawi dwa składy, za które będzie odpowiadał trener Krzysztof Dudzic. Ponadto ugościmy przedstawicieli sześciu innych klubów. Każdy zespół rozegra po pięć spotkań (pojedyncze potrwa 12 minut), trzy w I fazie zmagań, a następnie jeszcze po dwa w II części zawodów.

Wiadomo już, że w grupie A znalazły się ekipy Krajny Wyrzysk, Krajny Sępólno Krajeńskie, MKS-u i Brdy Rytel, z kolei grupę B tworzą Piast Człuchów, Kolejarz Chojnice, Lider Rychnowy i MKS II. Zgodnie z wytycznymi PZPN-u w tej kategorii wiekowej nie będzie prowadzona oficjalna klasyfikacja, dla wszystkich zespołów przygotowaliśmy puchary, medale i inne nagrody.

Turniej zrealizujemy jako część projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Do zobaczenia pojutrze przy ul. Królewskiej 8!