Następne decyzje w sprawie przełożonych meczów24.11.2022r.
Sześć spotkań słupskiej okręgówki seniorów nie odbyło się w weekend 19/20 listopada z powodu nagłego ataku zimy. O losie potyczki między MKS-em Debrzno a Doliną Niepoględzie pisaliśmy wczoraj (zagramy dopiero 29 marca 2023 r. o godz.17.00), dziś o pozostałych widniejących w planie szesnastej serii konfrontacjach.

Wg stanu na 24 listopada tylko jeden z odwołanych meczów ma szansę być rozegrany w tym roku. Chodzi konkretnie o zawody Kaszubia Studzienice - Unison Machowino. Do systemu Extranet wpisano w tym przypadku datę 4 grudnia o godz.13.00, ale miejscem rywalizacji ma być boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bytowie. Start Miastko zmierzy się z Brdą Przechlewo tego samego dnia co Czerwono-Niebiescy z Doliną (czyli 29 marca), jednak o godz.17.30, natomiast Skotawia Dębnica Kaszubska podejmie Czarnych Czarne w środę 19 kwietnia o godz.17.00, a Piast Człuchów ugości Gryfa II Słupsk też 19 kwietnia, ale o godz.18.00.

Niewiadomą pozostaje potyczka Pomorza Potęgowo z GTS-em Czarna Dąbrówka, gdyż do tej pory nie zdecydowano, czy próbować grać w grudniu, czy wybrać jeden z trzech wiosennych dni, sugerowanych przez Pomorski ZPN.