Bramkarka MKS-u nie do pokonania31.10.2022r.
Zakończyliśmy definitywnie cykl ligowych imprez dziecięcych w rundzie jesiennej. Jako ostatni rywalizowali podopieczni Krzysztofa Dudzica z drużyny juniorów F1 (rocznik 2014 i młodsi), którzy 29 października zagrali cztery mecze na "Orliku" w Czarnem. Czerwono-Niebiescy udali się na turniej bez Leny Wegner (uczestniczyła w spotkaniu starszej kategorii wiekowej w Tuchomiu), Aleksandra Jarosza (kontuzja) i Wiktora Wasyłyka (choroba).

Trener dysponował więc skromną, sześcioosobową kadrą, w której nową twarzą był debiutant w rozgrywkach mistrzowskich Dominik Malmon. Debrznianie w każdej potyczce prezentowali się korzystnie, a pomijając już wagę wyników (te nie są w tym wieku najistotniejsze) warto na pewno odnotować fakt, iż rówieśnicy z innych klubów nie zdołali ani razu pokonać naszej golkiperki Igi Wegner!

Dziękujemy gronu rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu i kibicowanie zespołowi!

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

Sokół Wyczechy- Brda Rytel 0:7
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 0:1 (M. Ogierman)
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 3:0
Brda Rytel- MKS Debrzno 0:0
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 4:0
MKS Debrzno- Sokół Wyczechy 9:0 (Szuber 3, Traczyk 3, W. Obarzanek 2, Malmon)
Kolejarz Chojnice- Brda Rytel 1:2
Sokół Wyczechy- JFA Przechlewo 1:6
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 5:0 (Traczyk 2, Szuber, M. Ogierman, Malmon)
JFA Przechlewo- Brda Rytel 3:4

MKS: Malmon, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, I. Wegner