Juniorzy E1 finiszowali w Czarnem17.10.2022r.
Trzeci w tej rundzie turniej ligowy juniorów E1 (rocznik 2012 i młodsi) odbywał się w poniedziałkowe popołudnie 17 października na "Orliku" w Czarnem. Czerwono-Niebiescy zaprezentowali się poprawnie, z całych sił walcząc o gole i jak najlepszy humor po zakończonych meczach. Jedynie z chojnickim Kolejarzem zagraliśmy słabiej, w pozostałych potyczkach byliśmy skuteczniejsi od rówieśników.

Pamiętać należy, że dla wszystkich zawodników tej drużyny rywalizacja w tego typu turniejach jest dodatkiem do cotygodniowej rywalizacji w starszej kategorii wiekowej na większym boisku.

Podziękowania dla Rodziców dzieci za pomoc w transporcie i aktywną, bardzo pozytywną obecność na trybunach!

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

Czarni Czarne- Kolejarz Chojnice 2:2
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 0:2 (L. Wegner, Lisowski)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 3:1
Czarni Czarne- Sokół Wyczechy 0:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 2:0 (Lisowski 2)
Sokół Wyczechy- Kolejarz Chojnice 1:3
Piast Człuchów- Czarni Czarne 0:2
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:4
Piast Człuchów- Sokół Wyczechy 4:0
MKS Debrzno- Czarni Czarne 2:1 (L. Wegner, Lisowski)

MKS: J. Bielecki, Laskowski, Lemańczyk, Lisowski, Nagibor, Sz. Ogierman, Osięglewski, Pająk, L. Wegner, Żłobecka