Dobra postawa juniorów E2 03.10.2022r.
Na stadionie w Dębnicy w piątek 30 września odbył się drugi jesienny turniej ligowy rocznika 2013 (i młodsi). Zawody z udziałem zespołu MKS-u (trener Krzysztof Dudzic) były pomyślne w wykonaniu Czerwono-Niebieskich, którzy zdobyli w czterech spotkaniach 15 ładnych goli, tracąc przy tym cztery (w każdym występie po jednym).

Dziesiątka zawodników debrzeńskich dobrze poczynała sobie w trakcie tych zawodów, prezentując równą dyspozycję. W tym roku na identycznej imprezie spotkamy się jeszcze raz, ponownie w piątek 21 października (godz.17.00) w Lipnicy. Za pomoc w organizacji wyjazdu do Dębnicy i kibicowanie drużynie gorąco dziękujemy Rodzicom!

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Lider Rychnowy 5:1 (Traczyk 2, W. Wasyłyk, Sz. Kaczyński, L. Wegner)
Lipniczanka Lipnica- Kolejarz Chojnice 0:5
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 1:1
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 1:1 (Sz. Kaczyński)
Piast Człuchów- Lipniczanka Lipnica 1:0
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 1:6
MKS Debrzno- Piast Człuchów 2:1 (Sz. Kaczyński, W. Wasyłyk)
Lider Rychnowy- Lipniczanka Lipnica 3:1
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 5:1
Lipniczanka Lipnica- MKS Debrzno 1:7 (W. Wasyłyk 2, Sz. Kaczyński 2, Traczyk, L. Wegner, A. Jarosz)

MKS: Dziubiński, A. Jarosz, Sz. Kaczyński, W. Obarzanek, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Skępiec, Traczyk, W. Wasyłyk, L. Wegner