Najmłodsi grali w Dębnicy26.09.2022r.
W sobotnie przedpołudnie 24 września drużyna juniorów F2 (rocznik 2015 i młodsi) MKS-u Debrzno uczestniczyła w drugim w sezonie 2022/2023 mistrzowskim turnieju, którego organizatorem był Lider Rychnowy. Na "Orliku" w Dębnicy zespół wyjątkowo prowadzony przez Krzysztofa Dudzica (zastępował nieobecnego Michała Kawczaka) rozegrał cztery spotkania z rówieśnikami z okolicznych klubów, ciesząc się zdobywanymi golami i dobrą piłkarską zabawą.

Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci za pomoc w realizacji wyjazdu na zawody. 15 października o godz.10.00 w Przechlewie trzecia odsłona jesiennej rywalizacji w tej kategorii wiekowej.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 4:3
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 3:0 (Szuber 2, I. Wegner)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 7:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 4:0 (Szuber 2, Kopitkowski, Tojza)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 0:11
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 5:2 (Szuber 5)
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 0:12
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 1:6
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 6:0
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 7:2

MKS: Jażdżewski, Kaszuba, Kopitkowski, Sala, Szuber, Tojza, Tutak, I. Wegner, Zienkiewicz