Dobra postawa juniorów E1 w Człuchowie05.09.2022r.
W poniedziałkowe popołudnie 5 września I team MKS-u Debrzno rocznika 2012 (i młodsi) uczestniczył w pierwszym turnieju ligowym, który rozegrano na przystadionowym "Orliku" w Człuchowie. W obecności licznej grupy Rodziców (dziękujemy za pomoc w realizacji wyjazdu) młodzi piłkarze pokazali się z korzystnej strony, bardzo ambitnie walcząc w każdym z czterech meczów.

Czerwono-Niebiescy na wstępie pokonali gospodarzy z Piasta Człuchów 2:1, potem w takim samym stosunku zwyciężyli Sokół Wyczechy, następnie ulegli chojnickiemu Kolejarzowi 0:3, aby na finiszu zawodów wygrać z Czarnymi Czarne 2:0. Wszyscy wracali do domów w znakomitych nastrojach i już wyczekują kolejnej imprezy z tego cyklu, którą zorganizujemy w Debrznie także w poniedziałek, 26 września o godz.17.00.

Rezultaty meczów i zdobywcy goli dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 3:0
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:2 (Lisowski 2)
Kolejarz Chojnice- Czarni Czarne 3:0
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 1:2 (Lemańczyk, Lisowski)
Czarni Czarne- Piast Człuchów 0:2
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:3
Czarni Czarne- Sokół Wyczechy 3:0
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 1:4
MKS Debrzno- Czarni Czarne 2:0 (Lisowski, Lemańczyk)
Sokół Wyczechy- Piast Człuchów 0:4

MKS: J. Bielecki, Laskowski, Lemańczyk, Lisowski, Nagibor, Sz. Ogierman, Osięglewski, Pająk, L. Wegner, Żłobecka