Gryf zrejterował, Jantar już w czwartek23.08.2022r.
Gdy informowaliśmy o wycofaniu się w ubiegłym tygodniu z rozgrywek klasy okręgowej juniorów C1 ekipy KS Bruskowo Wielkie mieliśmy nadzieję, że to ostatnie tak niedobre wieści w tej rundzie. Niestety, pomyliliśmy się i tym razem... Oto ze związku nadeszła wiadomość o rejteradzie Gryfa Słupsk, który w weekend 20/21 sierpnia miał rozegrać mecz z Jantarem Ustka, ale zamiast tego obwieszczono, że słupszczanie zrezygnowali z udziału w rywalizacji! Zatem z czternastu klubów, które anonsowano do ligi pod koniec czerwca ostało się dziesięć...

Naturalnie w sytuacji, gdy już dawno temu sporządzono terminarz jego przeorganizowanie jest w tej chwili niemożliwe, co powoduje, że tydzień w tydzień dwie drużyny będą pauzować. Na szczęście w przypadku MKS-u Debrzno mecz z Gryfem w Słupsku był zaplanowany w ostatniej serii rundy jesiennej, czyli 29/30 października, a więc dla płynności występów Czerwono-Niebieskich nie będzie to miało znaczenia.

Tymczasem zmieniona została data pierwszego spotkania emkaesiaków w sezonie 2022/2023 w tej kategorii wiekowej. Konfrontacja z Jantarem Ustka u siebie na prośbę gości została przeniesiona z soboty 27 sierpnia o godz.11.00 na czwartek 25 sierpnia o godz.17.00.