Jubileuszowe "dzikie" granie17.08.2022r.
Szmat czasu minął od pierwszego wydania turnieju piłki nożnej "dzikich" drużyn dla dzieci i młodzieży... Zaczynaliśmy bowiem w... 2003 roku, a zatem tegoroczna impreza będzie już dwudziestą! W przeszłości areną zmagań był Stadion Miejski oraz "Orlik" przy MOW, a od 2014 roku spotykamy się na "Orliku" przystadionowym i nie inaczej stanie się teraz.

Zawody zaplanowaliśmy tym razem na środę 24 sierpnia o godz.10.00. Zgłoszenia ekip przyjmujemy w biurze MKS-u w budynku przy Stadionie Miejskim codziennie w godz.10.00-19.00 oraz telefonicznie (Sebastian Michno, 609 266 529). W dniu turnieju także można się zgłosić, najpóźniej do godz.9.40.

Zagramy w trzech kategoriach wiekowych: 1) szkoła podstawowa, rocznik 2010 i młodsi, 2) szkoła podstawowa klasy VI, VII i VIII wg stanu na czerwiec 2022 roku, a więc roczniki 2007, 2008 i 2009, 3) szkoły średnie, czyli rocznik 2006 i starsi, aż do tegorocznych maturzystów, jednak maksymalnie z rocznika 2002. Wśród uczniów podstawówek obowiązują składy sześcioosobowe, z kolei w gronie najstarszych pięcioosobowe. Naturalnie liczba zawodników w drużynie może być większa, mile widziani są rezerwowi. Gorąco zachęcamy do gry również teamy spoza Debrzna, zawody tradycyjnie mają charakter otwarty.

Mamy dla Was upominki, a mianowicie po trzy puchary dla czołowych zespołów w trzech kategoriach, wyróżnimy także trzech najskuteczniejszych snajperów, najmłodszego uczestnika oraz drużynę z najbardziej oryginalną nazwą.

Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu, które organizuje MKS Debrzno w ramach realizacji zadania publicznego "Na sportowo to różnorodnie, przyjemnie i zdrowo - 2022" dofinansowanego przez Gminę Debrzno.