KEEZA sponsorem okręgówki i nie tylko13.08.2022r.
Jak poinformowano przedwczoraj na stronie internetowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej producent odzieży sportowej "Tomadex" s.c., właściciel marki KEEZA został darczyńcą lig seniorskich zawiadywanych przez wojewódzką centralę w Gdańsku. Sponsoring dotyczy sezonu 2022/2023 i obejmuje IV ligę oraz wszystkie grupy klasy okręgowej, klasy A i B jak również IV ligę kobiet.

Na mocy zawartego porozumienia KEEZA przekaże vouchery na sprzęt sportowy o wartości 1000 zł. dla każdego klubu grającego na szczeblu czwartej ligi i okręgówki, a także po 500 złotych dla przedstawicieli klas A i B oraz rozgrywek kobiecych. Ponadto dla zwycięskiej drużyny na każdym z wymienionych szczebli zmagań partner Pomorskiego ZPN-u ufunduje na koniec tej edycji po 16 kompletów meczowych.

Warto wspomnieć, że nie jest to jedyna tego typu wiadomość dla ekip biorących udział w rozgrywkach na naszym terenie. Tradycyjnie bowiem, podobnie jak w poprzednich latach, w siedzibie hurtowni "Marba-Sport" w Miszewku koło Gdańska kluby mogą odebrać po osiem piłek zakupionych przez związek na potrzeby uczestników mistrzowskiej rywalizacji.