AKTUALNOŚCI
Wczoraj zakończyliśmy "Wakacje z Akademią"30.07.2022r.
W dniach 25-29 lipca na Stadionie Miejskim oraz "Orliku" przyległym do niego (głównie tam, chociaż działaliśmy też na innych obiektach) odbyła się kolejna edycja zajęć sportowo-rekreacyjnych pod nazwą "Wakacje z Akademią", realizowanych przez nasz klub. Czternastka dzieci (głównie piłkarze MKS-u, ale nie tylko) pod okiem dwóch trenerów (Krzysztof Dudzic i Dariusz Piekarski) brała udział w szeregu aktywności, z których na pierwszy plan wysuwały się oczywiście treningi piłkarskie.

Nie tylko to było jednak treścią "Wakacji...", ponieważ w programie były również propozycje integracyjne, kreatywne spędzanie czasu w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, wizyta w "Kinie za Rogiem", konkurencje lekkoatletyczne, ścianka wspinaczkowa, siatkonoga, mini-turniej 3x3, czy wieńczący wszystko pobyt w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowych nad jeziorem "Żuczek", gdzie także nie zabrakło różnorodnych atrakcji. Posiłki przez pięć dni zapewniała restauracja "Zielone Bistro".

Oto uczestnicy przedsięwzięcia: Igor Beger, Aleksander Gwóźdź, Wojciech Kalla, Gabriel Kobus, Wojciech Laskowski, Jakub Lemańczyk, Antoni Litwiniuk, Jan Markiewicz, Franciszek Osięglewski, Franciszek Szuber, Olaf Szydłowski, Iwo Traczyk, Daniel Urban i Leo Zienkiewicz (najmłodszy, 6-latek!).


::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::