Pojutrze nocny futbol13.07.2022r.
W piątek 15 lipca o godz.20.00 na boisku "Orlik" przy Stadionie Miejskim rozpoczniemy siódmą edycję Nocnego Turnieju Piłki Nożnej Amatorów. To zawody, których inicjatorem w 2016 roku i zawsze jednym z głównych organizatorów, przy ścisłej współpracy z naszym klubem, był Krzysztof Dudzic i nie inaczej będzie teraz. W tegorocznym wydaniu imprezy, podobnie jak poprzednio, ze względów czasowych mogliśmy przyjąć do gry dziesięć drużyn i bez żadnego problemu błyskawicznie wypełniliśmy listę startową.

Oto lista zespołów zakwalifikowanych do letnich zawodów: Odpalacze, Chojniccy Strażacy, MKS Debrzno, Ballantines Brasil, GTS Lipka, TKP Tuchola, Victoria Orzełek, Balboa Team, SGS Team Debrzno i Emeryci. Zbiórkę przewidzieliśmy na godz.19.30, około 19.45 nastąpi losowanie, a punkt dwudziesta usłyszymy pierwsze gwizdki sędziów Mariusza Hoppe i Artura Włocha, którzy poprowadzą wszystkie 24 mecze. Regulamin przewiduje dwie grupy po pięć teamów (czyli razem 20 spotkań, każde 10-minutowe), a następnie cztery najlepsze drużyny zagrają "na krzyż" półfinały oraz potyczki o trzecie i pierwsze miejsce. Mamy puchary dla czołowych ekip plus nagrody za wyróżnienia indywidualne, a na dokładkę upominki-niespodzianki.

Przed zawodnikami i kibicami pięć godzin piłkarskich wrażeń, podsumowanie turnieju planujemy bowiem na godzinę 1.00 w nocy, już w sobotę 16 lipca. Impreza odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: "Na sportowo to różnorodnie, przyjemnie i zdrowo- 2022" dofinansowanego przez Gminę Debrzno. Serdecznie zapraszamy!