2 lipca drugi Mecz Wspomnień!26.06.2022r.
W ubiegłym roku wyszło znakomicie, nie ma zatem najmniejszych rozterek co do sensu kontynuacji przedsięwzięcia pod nazwą "Mecz Wspomnień", a więc wyjątkowego spotkania futbolowych pokoleń na Stadionie Miejskim. Prawo udziału w nim mają tak jak 12 miesięcy temu dorośli mieszkańcy miasta i gminy Debrzno, a także ci, którzy przebywają czasowo lub na stałe poza naszym terenem, ale byli lub są związani z MKS-em, czy istniejącym wcześniej Żaglem. Zachęcamy ponownie do pojawienia się na ul. Sportowej 1 szerokie grono ludzi, którzy czują się bliscy środowisku piłkarskiemu z Grodu Dzika lub poprzednio (choćby z racji wieku) identyfikowali się z "Żagielkiem".

Spotykamy się w sobotę 2 lipca o godz.18.00, wtedy zabrzmi pierwszy gwizdek, natomiast pragniemy, abyście stawili się troszkę prędzej na naszym "Estadio", tzn. najpóźniej do godz.17.30 tak, aby na spokojnie przemyśleć czy rozegramy pojedynczy mecz, czy na przykład mini-turniej z udziałem trzech ekip. Ostateczna decyzja zależy od frekwencji i Waszego zaangażowania. Wpisowe wynosi 10 złotych od uczestnika, a całą kwotę przeznaczymy na kwestie organizacyjne, tzn. zakup napojów i wyżywienia.

To jednak nie wszystko. Liczymy przy okazji dorocznego spotkania Rodziny Czerwono-Niebieskich na Waszą hojność. Tak jak w premierowej edycji będziemy w trakcie imprezy zbierać środki finansowe na pomoc w rehabilitacji leczących poważne kontuzje dwóch zawodników drużyny seniorów MKS-u. Wszelkie datki mile widziane!

Widzimy się 2 lipca! W przypadku pytań i wątpliwości co do formuły meczu prosimy o kontakt pod numerami telefonów 609 266 529 albo 691 295 909. Do zobaczenia!