Wychowankowie MOW pomogli klubowi25.06.2022r.
Tuż przed końcem roku szkolnego i początkiem letnich wakacji grupka wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego odwiedziła Stadion Miejski w Debrznie i w ciągu dwóch godzin bardzo dokładnie zajęła się trybunami naszego obiektu. W błyskawicznym tempie chłopcy pozbawili sektory gospodarzy i gości "sławetnego" słonecznika, który jak kilka miesięcy temu opisywaliśmy stał się prawdziwą zmorą tego miejsca. DZIĘKUJEMY!

Warto dodać, że to nie pierwsza udana próba poradzenia sobie z pomeczowymi pozostałościami, bo w kwietniu jedna z osób (pragnąca pozostać anonimową) z własnej inicjatywy wykonała kawał dobrej roboty na trybunach. My natomiast mamy niezmiennie jeden apel: dbajmy wspólnie o stadion, nie zaśmiecajmy go w trakcie spotkań MKS-u, bo obiekt przy ul. Sportowej ponad wszelką wątpliwość zasługuje na odpowiednie traktowanie...