Wygrane i porażki w Niezabyszewie19.06.2022r.
Ostatnią drużyną, która dobrnęła do końca sezonu 2021/2022 w MKS-ie byli juniorzy F1, a więc zawodnicy z rocznika 2013 (i młodsi). Ekipa trenowana przez Krzysztofa Dudzica w niedzielne, upalne popołudnie 19 czerwca udała się do Niezabyszewa i rozegrała tam cztery mecze mistrzowskie.

Na boisku miejscowego klubu Magic poprzednio (i jedyny raz w całej historii Czerwono-Niebieskich!) jakikolwiek team znad Debrzynki gościł... 21 września 2003 roku, kiedy w meczu klasy A seniorów futboliści z Grodu Dzika przegrali 1:2. Teraz rywalizowały tam dzieci, z różnym powodzeniem, jednak znowu najważniejsza była możliwość spotkania się z rówieśnikami z innych klubów. Zawody zaczęliśmy od przegranej z U-2 Bytów 1:3, następnie wygraliśmy 3:0 z Kolejarzem Chojnice, potem przyszło niepowodzenie z gospodarzami 0:3 i na koniec zwycięstwo 4:0 z Liderem Rychnowy.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu Rodzicom dzieci!

Wyniki meczów i zdobywcy goli dla MKS-u:

Magic Niezabyszewo- Lider Rychnowy 3:0
MKS Debrzno- U-2 Bytów 1:3 (A. Jarosz)
Kolejarz Chojnice- Magic Niezabyszewo 0:3
U-2 Bytów- Lider Rychnowy 4:0
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 3:0 (W. Wasyłyk 2, Traczyk)
U-2 Bytów- Magic Niezabyszewo 3:0
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 2:1
Magic Niezabyszewo- MKS Debrzno 3:0
Kolejarz Chojnice- U-2 Bytów 0:4
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 4:0 (W. Wasyłyk 4)

MKS: A. Jarosz, Sz. Kaczyński, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Traczyk, W. Wasyłyk