zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Pomorzem Potęgowo środa 27 marca godz.12.25 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno i piątek 29 marca godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F2
poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 26 marca godz.16.00-17.00 hala SP Debrzno
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno i piątek 29 marca godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKTUALNOŚCI
Ogłoszono ramowy kalendarz rundy jesiennej
08.06.2022r.
Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej opublikował plan gier na I część sezonu 2022/2023. Nowa edycja rozpocznie się na początku sierpnia. Zakładając, że seniorów MKS-u Debrzno nadal będą dotyczyć rozgrywki klasy okręgowej rozegramy siedemnaście spotkań o punkty i wg postanowień związku terminarz zawiera wyłącznie (i dobrze, że tak jest!) weekendy. Pierwszy mecz odbędzie się 6/7 sierpnia, a finisz jesieni nastąpi 26/27 listopada.
Naturalnie na szczegóły co do rywali w poszczególnych seriach jest za wcześnie, ponieważ ciągle trwa "stary" sezon i nie rozstrzygnięto do końca rywalizacji o awans do IV ligi (zgodnie z regulaminem wicemistrz naszej grupy okręgówki będzie uczestniczył w barażach, a ponadto zwycięzca ligi Sokół Wyczechy nie wyraża chęci występów na wyższym szczeblu), o utrzymanie w klasie okręgowej oraz naturalnie o promocję z klasy A. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na ostateczne wyniki bieżącej kampanii, jak również zakończenie procesu licencyjnego i dopiero wówczas Komisja ds. Rozgrywek opublikuje właściwą rozpiskę spotkań, czyli "kto, z kim i kiedy". To stanie się najpewniej (wzorem lat ubiegłych) około 10 lipca. Na razie przekazujemy zarys kalendarza z podziałem na numery kolejek i weekendowe daty.
I kolejka - 6/7 sierpnia 2022 r.
II kolejka - 13/14 sierpnia 2022 r.
III kolejka - 20/21 sierpnia 2022 r.
IV kolejka - 27/28 sierpnia 2022 r.
V kolejka - 3/4 września 2022 r.
VI kolejka - 10/11 września 2022 r.
VII kolejka - 17/18 września 2022 r.
VIII kolejka - 24/25 września 2022 r.
IX kolejka - 1/2 października 2022 r.
X kolejka - 8/9 października 2022 r.
XI kolejka - 15/16 października 2022 r.
XII kolejka - 22/23 października 2022 r.
XIII kolejka - 29/30 października 2022 r.
XIV kolejka - 5/6 listopada 2022 r.
XV kolejka - 12/13 listopada 2022 r.
XVI kolejka - 19/20 listopada 2022 r.
XVII kolejka - 26/27 listopada 2022 r.