Ciekawy turniej rocznika 2014 06.06.2022r.
Sobotnie (4 czerwca) zawody ligowe juniorów F2 rozegrane na Stadionie Miejskim w Debrznie mogły się podobać. Pięć ekip pokazało się na dwóch boiskach przygotowanych na równiutkiej murawie naszego obiektu, dzięki czemu mecze mogły być dłuższe (2 x 10 minut), co jest wyłącznie z korzyścią dla rozwoju młodziutkich futbolistów. Istotne, że większość (siedem) spotkań była wyrównana i kończyła się minimalnymi wygranymi którejś ze stron.

Czerwono-Niebiescy trenowani przez Krzysztofa Dudzica poczynali sobie ze zmiennym szczęściem. Wyraźnie pokonali Kolejarza Chojnice, a w pozostałych trzech potyczkach nieznacznie ulegli Dolinie Gałąźnia Wielka oraz JFA Przechlewo i po bardzo zaciętej grze zwyciężyli Kaszubię Studzienice.

Wyniki meczów i zdobywcy goli dla MKS-u:

Dolina Gałąźnia Wielka- MKS Debrzno 3:2 (A. Jarosz 2)
Kaszubia Studzienice- JFA Przechlewo 3:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:8 (Szuber 3, W. Obarzanek 2, A. Jarosz 2, W. Wasyłyk)
Kaszubia Studzienice- Dolina Gałąźnia Wielka 2:1
Kolejarz Chojnice- JFA Przechlewo 1:2
MKS Debrzno- Kaszubia Studzienice 2:1 (L. Wegner, W. Wasyłyk)
Dolina Gałąźnia Wielka- Kolejarz Chojnice 6:2
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 1:2 (A. Jarosz)
Kaszubia Studzienice- Kolejarz Chojnice 6:3
JFA Przechlewo- Dolina Gałąźnia Wielka 1:0

MKS: A. Jarosz, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner