Odwołany mecz juniorów B123.04.2022r.
Nie doszło do zaplanowanego na dziś o godz.14.30 spotkania klasy okręgowej juniorów B1 MKS Debrzno - Czarni Czarne. Goście poinformowali, że ze względu na uszczuploną przez choroby i tak niezbyt liczną kadrę, nie są w stanie skompletować jedenastki i nie przyjadą na zawody. Jednocześnie dość szybko obydwie strony zgodziły się co do tego, iż z uwagi na bardzo małą liczbę meczów w rundzie wiosennej w tej kategorii wiekowej (zaledwie osiem), ustalą wkrótce między sobą nowy termin tej potyczki. Innymi słowy Czerwono-Niebiescy nie byli zainteresowani walkowerem.

Naturalnie wszystko jeszcze będzie musiała zaakceptować Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, lecz wydaje się to jedynie formalnością. Rzecz jasna poinformujemy kibiców o wiążących decyzjach, najpewniej stanie się to w ciągu kilku najbliższych dni.