W Niepoględziu rywalizowali juniorzy F212.04.2022r.
Drużyna rocznika 2014 (i młodsi) zaczęła wiosenne turniejowe zmagania od wizyty 10 kwietnia w Niepoględziu, gdzie rozgrywa swoje mecze Dolina Gałąźnia Wielka. Czerwono-Niebiescy szkoleni przez Krzysztofa Dudzica pojechali na zawody niestety bez Maksymiliana Ogiermana i Wiktora Wasyłyka. Obydwu zawodników zmogły choroby.

Kadra na ligową imprezę liczyła zatem tylko sześcioro piłkarzy, ale debrznianie poradzili sobie zupełnie przyzwoicie, odnosząc dwa wysokie zwycięstwa, a ponadto remisując z Kaszubią Studzienice i przegrywając z JFA Przechlewo. Drugi turniej w tej rundzie odbędzie się 14 maja w Przechlewie. Dodajmy, iż debiutancką bramkę w oficjalnej rywalizacji zdobyła w niedzielę Iga Wegner. Brawo!

Dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu Danielowi Hnatczakowi oraz Rodzicom dzieci.

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- Dolina Gałąźnia Wielka 6:1 (A. Jarosz 3, Traczyk 2, L. Wegner)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 4:2
MKS Debrzno- Kaszubia Studzienice 1:1 (A. Jarosz)
Dolina Gałąźnia Wielka- JFA Przechlewo 0:9
Kaszubia Studzienice- Kolejarz Chojnice 3:2
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 4:1 (Traczyk)
Dolina Gałąźnia Wielka- Kaszubia Studzienice 0:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:5 (A. Jarosz 2, Traczyk, Szuber, I. Wegner)
Kaszubia Studzienice- JFA Przechlewo 0:5
Kolejarz Chojnice- Dolina Gałąźnia Wielka 3:0