Sprawdzian juniorów C2 z Kolejarzem 29.03.2022r.
Ekipa rocznika 2008 (i młodsi) MKS-u prowadzona przez Dariusza Piekarskiego w sobotnie przedpołudnie 26 marca rozegrała mecz kontrolny z zespołem Kolejarza Chojnice złożonym z chłopców urodzonych w 2009 roku. Czerwono-Niebiescy na gościnnym boisku w Lipce mocno postrzelali, bo chociaż nie podajemy oficjalnego rezultatu traktowanej jako treningowa gry, to piłka lądowała w siatce kilkanaście razy.

Debrznianie zagrali w 18-osobowym składzie (zmiany hokejowe), w którym znaleźli się: Igor Beger, Dawid Białek, Alan Domek, Maksymilian Fąs, Jakub Grzybowski, Jakub Jaśkiewicz, Sebastian Kanecki, Bartosz Karbownik, Mateusz Kulicki, Patryk Kułaczkowski, Jakub Majer, Nikodem Musiał, Jakub Nowakowski, Emil Paczkowski, Stefan Paprota, Olivier Rudziński, Antoni Sadowski i Miłosz Szyszka.

Musiał i Nowakowski to Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie, którzy trenują z drużyną emkaesiaków.