Nowa inicjatywa: "KLUB 30" na 30-lecie15.03.2022r.
Dokładnie 27 marca 2022 r. przypada trzydziesta rocznica powołania do życia Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno w miejsce zlikwidowanego wczesną wiosną 1992 roku Ludowego Klubu Sportowego "Żagiel". Z tego też względu symbolicznie zaczniemy spotkanie o mistrzostwo słupskiej klasy okręgowej Czerwono-Niebieskich z Kaszubią Studzienice o godz.15.30, ale to nie jedyna kwestia związana z "trzydziestką" emkaesiaków, o jakiej chcemy teraz wspomnieć. Już dzisiaj, na kilkanaście dni przed oficjalnym startem, przedstawimy kibicom, sympatykom klubu, wszystkim osobom, którym MKS jest bliski inicjatywę, która (mamy taką nadzieję) może trafić na podatny grunt.

Otóż właśnie na 30-lecie MKS-u pragniemy zawiązać nieformalny "KLUB 30". Jego celem będzie skupienie przynajmniej trzydziestu osób (lub firm, podmiotów itp.), które wspierałyby naszą organizację comiesięczną, stałą wpłatą w wysokości 30 złotych. Czy to dużo? Sami przyznacie, że zupełnie nie... Gdyby udało się zachęcić ową wspomnianą trzydziestkę przyjaciół-darczyńców do wsparcia klubu w/w kwotą (co najmniej taką, bo oczywiście mile widziane będą również pokaźniejsze sumy) budżet klubu zostałby dość znacznie wzbogacony w skali danego roku. Jest wokół nas spora grupa osób, które deklarują przywiązanie do MKS-u i chęć pomagania, zatem w związku z 30-leciem debrzeńskiego klubu mamy wszyscy doskonałą okazję, aby przejść do czynów. Nadmieniamy, iż chodzi o sekundowanie działalności drużyny seniorów sekcji piłki nożnej.

Jeśli uznacie, że warto to uczynić prosimy o stałe wpłaty na konto stowarzyszenia (MKS Debrzno, ul. Traugutta 2, 77-310 Debrzno, BS Człuchów oddział Debrzno, nr 45 9326 0006 0080 2297 2000 0010) począwszy od 27 marca, koniecznie z adnotacją "darowizna na cele statutowe - KLUB 30". Drodzy, przemyślcie temat, zastanówcie się, czy chcecie przyłączyć się do akcji i wykonajcie pierwszy, prosty krok, do czego gorąco zachęcamy!