Zakłady pracy grają dla Kubusia i Filipa 02.03.2022r.
Pierwszy raz tego typu turniej MKS Debrzno zorganizował w 2001 roku. Potem nieprzerwanie do 2020 roku kontynuowaliśmy pomysł, przy czym od kilku lat Mistrzostwa Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna w halowej piłce nożnej (bo o tej imprezie mowa) są nieodłącznym elementem akcji charytatywnej "Debrzno Pomaga Potrzebującym". Rok 2021 to koronawirusowa pauza, ale po krótkiej przerwie wracamy do zawodów zakładowych, zapraszając na nie do Szkoły Podstawowej w niedzielę 6 marca o godz.15.30!

W tegorocznej edycji weźmie udział pięć zespołów, w porównaniu z jubileuszowym, dwudziestym wydaniem sprzed dwóch lat zabraknie żołnierzy z Nieżychowic. Zagrają z nami drużyny Ochotniczej Straży Pożarnej, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, człuchowskiej "Roli", "Kaber" z Lipki i "Meblobłysk" z Czernic. Przed uczestnikami 10 meczów, każdy potrwa 2 razy 10 minut. Wszystkie ekipy otrzymają pamiątkowe puchary, wybierzemy też tradycyjnie najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza oraz nagrodzimy króla strzelców.

Bądźcie z nami w niedzielne popołudnie, przyczyńcie się do jak najlepszego wyniku zbiórki pieniędzy na rzecz chorujących Kubusia Gierosia i Filipa Kobylskiego. Każdy może pomóc wrzucając wolne datki do puszki dostępnej w hali!

XXI MISTRZOSTWA ZAKŁADÓW PRACY (I PRZYJACIÓŁ) DEBRZNA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

AKCJA CHARYTATYWNA "DEBRZNO POMAGA POTRZEBUJĄCYM"
"GRAMY DLA KUBUSIA I FILIPA"

Debrzno, 6 marca 2022 r. godz.15.30, hala Szkoły Podstawowej

Harmonogram gier

15.30 Kaber- MOW
15.55 Rola sp. z o.o.- OSP
16.20 Meblobłysk - MOW
16.45 Kaber - OSP
17.10 Rola sp. z o.o.- Meblobłysk .
17.35 OSP - MOW
18.00 Meblobłysk - Kaber