27 lutego zawody rocznika 201224.02.2022r.
Piąta z sześciu przewidzianych imprez halowych dla dzieci i młodzieży będzie przeznaczona dla dziesięciolatków. Zawodnicy urodzeni w 2012 roku (i młodsi) stawią się w obiekcie szkolnym przy ul. Królewskiej 8 w Debrznie w niedzielę 27 lutego, aby w godz.10.00-15.00 w ośmiozespołowej stawce rozegrać łącznie 20 meczów.

Poza gospodarzami turnieju (dwie ekipy MKS-u Debrzno) swoje umiejętności zademonstrują Lider Rychnowy, Piast Człuchów, Start Jastrowie, Sparta Złotów, Krajna Sępólno Krajeńskie i AP Szczecinek. Po zmaganiach w I fazie zespoły wg osiągniętych rezultatów podzielimy na grupy Czerwoną i Niebieską. Każda drużyna ogółem wyjdzie na boisko pięciokrotnie, a pojedynczy mecz potrwa 12 minut.

Organizatorzy przygotowali puchary dla wszystkich teamów oraz wyróżnienia indywidualne dla przedstawicieli klubów. Oficjalnej klasyfikacji w tym roczniku, zgodnie z regułami PZPN, nie będzie.

Zapraszamy sympatyków dziecięcego futbolu do hali Szkoły Podstawowej informując dla formalności, że MKS realizuje omawiane zawody jako część projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.