Sobota z rocznikiem 2008 18.02.2022r.
Nie zwalniamy tempa, przed uczestnikami cyklu towarzyskich turniejów w halowej piłce nożnej dzieci realizowanego przez nasz klub już czwarta odsłona, na którą zapraszamy do obiektu Szkoły Podstawowej przy ul. Królewskiej 8 w sobotę 19 lutego 2022 r. w godz.10.00-15.00. Identycznie jak w poprzednich trzech imprezach do rywalizacji w roczniku 2008 przystąpi osiem drużyn.

Po dwie wystawią Krajna Wyrzysk oraz gospodarz MKS Debrzno, poza tym obejrzymy na boisku zespoły Pogoni Łobżenica, GLKS-u Wysoka, Chojniczanki Chojnice i Kolejarza Chojnice.

Ekipy podzielono na dwie grupy, a w drugiej fazie zawodów odbędzie się rozgrywka o miejsca 1-4 i 5-8, co zapewni wszystkim teamom równą liczbę pięciu meczów w turnieju. W tym roczniku, tak jak dwa tygodnie wcześniej w przypadku 2007, będziemy klasyfikować drużyny, wyróżnimy też najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza oraz króla strzelców. Ogółem zaplanowano jutro 20 potyczek po 12 minut każda.

Zachęcamy miłośników futbolu do pojawienia się w hali dodając, że omawiane przedsięwzięcie odbywa się jako część projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.