Vouchery trafiły w dobre ręce 06.02.2022r.
W trakcie niedawnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Debrznie licytowano m.in. dwa vouchery ufundowane przez nasz klub, o czym informowaliśmy przed akcją. Wiemy do kogo powędrowały i zarazem kto zasilił konto inicjatywy od trzech dekad firmowanej nazwiskiem Jurka Owsiaka.

Otóż Marcelina Seydak-Kaczyńska nabyła voucher umożliwiający bezpłatny udział dziecka w zajęciach Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Z kolei prawo honorowego rozpoczęcia pierwszego wiosennego meczu drużyny seniorów Czerwono-Niebieskich na Stadionie Miejskim wywalczył Bartłomiej Lica i zapewne sceduje tę przyjemność na rzecz swojego syna Antoniego, bo przecież sam ma dużą szansę, aby w potyczce z KS Włynkówko 13 marca zagrać w barwach debrzeńskiej ekipy.

Gratulacje i wielkie dzięki w imieniu WOŚP!