6 lutego zawody rocznika 2014 04.02.2022r.
W drugiej odsłonie towarzyskich turniejów dzieci i młodzieży w halowej piłce nożnej obejrzymy mecze z udziałem zawodników z rocznika 2014. Zapowiada się ciekawa impreza, bo na boisku pojawią się mali piłkarze klubów wywodzących się z trzech województw. Pomorskie to czterech przedstawicieli (Brda Rytel, Lider Rychnowy, Piast Człuchów i MKS Debrzno), zachodniopomorskie będzie reprezentowała drużyna AP Szczecinek, natomiast wielkopolskie FA Fair Play Złotów, Krajna Wyrzysk i Start Jastrowie.

Gry odbędą się w dwóch grupach (jedna konfrontacja potrwa 12 minut), a potem uczestników podzielimy wg wyników z I rundy na grupę Czerwoną i Niebieską, gdzie każdy team rozegra po dwa mecze. W ten sposób wszyscy pięciokrotnie odwiedzą futbolowy plac. W tym roczniku nie będzie oficjalnej klasyfikacji drużyn, każda otrzyma okolicznościowe puchary, a zawodnicy medale oraz upominki rzeczowe.

Emocji na pewno nie zabraknie, ekspresji w poczynaniach, radości z rywalizacji i zwyczajnie dobrej zabawy tym bardziej! Zapraszamy w niedzielę 6 lutego o godz.10.00, z kolei około 15.00 uroczyście podsumujemy zawody.

Turniej jest częścią projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.