Sześć sparingów seniorów przed drugą częścią sezonu17.12.2021r.
5/6 marca meczem wyjazdowym z Sokołem Wyczechy rozpoczniemy II rundę rozgrywek klasy okręgowej seniorów. Zanim podopieczni Pawła Władyczaka przystąpią do rewanżów czeka ich długi okres przygotowawczy, wsparty sześcioma grami kontrolnymi. Czerwono-Niebiescy wznowią zajęcia około 10 stycznia (dokładną datę podamy wkrótce), a żmudną pracę treningową będą przeplatać właśnie meczami towarzyskimi.

Spotkamy się w nich z (jak się wydaje) ciekawymi przeciwnikami. Na pierwszy ogień pójdzie Orzeł Wałcz, a więc przedstawiciel zachodniopomorskiej IV ligi. Potem zmierzymy się z liderem pilskiej okręgówki (komplet piętnastu zwycięstw jesienią!) Orkanem Śmiłowo, beniaminkiem gdańskiej klasy okręgowej Kolejarzem Chojnice (czwarta lokata po I rundzie), drugim reprezentantem pilskiej okręgówki Polonią Jastrowie (na półmetku piąta pozycja w tabeli), debiutującym w kujawsko-pomorskiej klasie okręgowej Rawysem Raciąż (aktualnie siódme miejsce w klasyfikacji) oraz grającą na co dzień w klasie A w tym samym okręgu Tucholanką Tuchola, znaną kibicom w Grodzie Dzika z udziału w tegorocznej edycji "Pucharu Lata", w której wywalczyła drugą lokatę.

Wszystkie mecze rozegramy na obiektach ze sztuczną trawą, trzykrotnie w Wałczu i tyle samo razy w Tucholi. Z przyczyn technicznych (wymiana nawierzchni) niemożliwe jest obecnie korzystanie z chojnickiego "Modraka", a ponieważ niepewny jest termin zakończenia prac, odstąpiliśmy od starań o grę w tym miejscu zimą 2022 roku.

PLAN SPARINGÓW DRUŻYNY SENIORÓW MKS DEBRZNO - ZIMA 2022

15 stycznia 2022 r. (sobota) godz.13.00 Orzeł Wałcz - MKS DEBRZNO (Euroboisko, Wałcz)
29 stycznia 2022 r. (sobota) godz.14.00 MKS DEBRZNO - Orkan Śmiłowo (Euroboisko, Wałcz)
5 lutego 2022 r. (sobota) godz.19.00 MKS DEBRZNO - Kolejarz Chojnice (w Tucholi)