Raz na wozie, raz pod nim w Czarnem10.11.2021r.
Zakończyliśmy zmagania turniejowe pod auspicjami Pomorskiego ZPN-u w roku 2021. Jako ostatni przystąpili do gry przedstawiciele rocznika 2013 (juniorzy F1), którzy na "Orliku" w Czarnem rozegrali trzecie zawody rundy jesiennej organizowane przez Sokół Wyczechy. Drużyna Krzysztofa Dudzica uzyskała wszystkie możliwe wyniki, zaznając zarówno goryczy przegranej, jak i wygrywając oraz remisując.

Poniedziałkowe granie zaczęło się od porażki 0:2 z Kolejarzem Chojnice, potem Czerwono-Niebiescy pokonali Lidera Rychnowy 2:0, aby na koniec zremisować z Sokołem 1:1. W tym meczu działo się najwięcej, bo najpierw Lena Wegner nie wykorzystała rzutu karnego, potem straciliśmy gola, aby dosłownie w ostatniej akcji wyrównać za sprawą Iwo Traczyka.

Dziękujemy Rodzicom za obecność i pomoc w transporcie dzieci na ligową imprezę!

Rezultaty meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:0
Lider Rychnowy- Sokół Wyczechy 0:0
Sokół Wyczechy- Kolejarz Chojnice 0:3
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 2:0 (W. Obarzanek, Traczyk)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 2:0
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 1:1 (Traczyk)

MKS: A. Jarosz, W. Obarzanek, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Traczyk, I. Wegner, L. Wegner