JFA wygrywa w Czarnem, debrznianie na czwartym miejscu25.10.2021r.
W niedzielne popołudnie 24 października na "Orliku" w Czarnem odbył się ostatni tegoroczny turniej ligowy juniorów E2 (rocznik 2012 i młodsi). Biorąc pod uwagę wyniki poprzednich imprez w tej kategorii wiekowej należało się spodziewać dominacji JFA Przechlewo i rzeczywiście ten zespół odniósł komplet czterech zwycięstw, zdecydowanie dystansując resztę stawki. Czerwono-niebiescy prowadzeni przez Norberta Muchę zaliczyli niestety najsłabszy występ w tej części edycji 2021/2022, remisując jedynie z gospodarzami, w pozostałych trzech meczach ulegając rywalom.

Jedynie Franciszek Osięglewski znalazł sposób na golkipera drużyny przeciwnej, zdobywając tego dnia bramkę dla młodych emkaesiaków. Graliśmy nieskutecznie, na pewno w meczach z Piastem Człuchów i Czarnymi można było się pokusić od lepsze rezultaty. W tym okresie, jeśli chodzi o zmagania turniejowe pozostały nam jeszcze zawody rocznika 2013 (juniorzy F1), które rozegrane zostaną w poniedziałek 8 listopada, również w Czarnem.

Podziękowania dla Rodziców dzieci za pomoc w organizacji wyjazdu!

Wyniki spotkań i zdobywca bramki dla MKS-u:

Czarni Czarne- JFA Przechlewo 0:7
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 0:0
MKS Debrzno- Czarni Czarne 0:0
JFA Przechlewo- Piast Człuchów 6:0
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:0
Piast Człuchów- Czarni Czarne 2:0
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 1:4 (Osięglewski)
Czarni Czarne- Kolejarz Chojnice 0:4
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:0
Kolejarz Chojnice- JFA Przechlewo 1:2

MKS: J. Bielecki, W. Jarosz, Sz. Kaczyński, Laskowski, Lisowski, Nagibor, Sz. Ogierman, Osięglewski, W. Wasyłyk, L. Wegner, Żłobecka