Dobry występ rocznika 2011 za miedzą23.09.2021r.
Niedzielne przedpołudnie 19 września zawodnicy drużyny juniorów E1 (rocznik 2011 i młodsi) spędzili w Lipce, gdzie na tamtejszym Orliku odbywał się towarzyski turniej organizowany przez opiekującego się obecnie podobnym zespołem w Sparcie Złotów Sławomira Słonkę. Oprócz czerwono-niebieskich i spartan w trójmeczu wzięli udział również piłkarze reprezentujący miejscową Szkołę Podstawową.

Ekipa trenowana przez Norberta Muchę odniosła dwa zwycięstwa i przywiozła do Debrzna okazały puchar. MKS grał w składzie: Michał Bieszczad, Wiktoria Jarosz, Wojciech Kudrelik, Wojciech Laskowski, Nikodem Lisowski, Martyna Nagibor, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Piotr Pałubicki, Maksymilian Szłapiński, Daniel Urban, Zuzanna Żłobecka.