Remis z Piastem i trzy porażki juniorów E1 na starcie sezonu 06.09.2021r.
W pierwszym turnieju ligowym rocznika 2011 (i młodsi) w Chojnicach rozegranym 4 września emkaesiacy prowadzeni przez Norberta Muchę wywalczyli jeden punkcik za zremisowany 1:1 mecz z Piastem Człuchów. Pozostałe gry kończyły się naszymi porażkami (1:2 z Sokołem Wyczechy, 1:3 z Liderem Rychnowy i 0:3 z gospodarzami z Kolejarza).

Rywalizacja w premierowej imprezie była bardzo zacięta, gdy spojrzymy na czołówkę tabeli. Kolejarz, Sokół i Lider zgromadziły po dziewięć oczek i zdecydowanie przodują w klasyfikacji. Wśród czerwono-niebieskich debiut w grach mistrzowskich zapisał Jakub Lemańczyk. My czekamy już na drugi turniej, który odbędzie się w Debrznie w niedzielę 26 września o godz.10.00 na "Orliku" przy Stadionie Miejskim.

Podziękowania dla Rodziców za pomoc w organizacji podróży do Chojnic i trzymanie kciuków za drużynę.

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

Piast Człuchów- Sokół Wyczechy 1:2
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:1 (J. Bielecki)
MKS Debrzno- Sokół Wyczechy 1:2 (J. Bielecki)
Sokół Wyczechy- Kolejarz Chojnice 2:0
Sokół Wyczechy- Lider Rychnowy 0:1
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 1:3 (Litwiniuk)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 1:0
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 2:0
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 3:0
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 0:3

MKS: J. Bielecki, Bieszczad, W. Jarosz, Lemańczyk, Lisowski, Litwiniuk, Nagibor, Osięglewski, Pałubicki, Urban, L. Wegner, Żłobecka