Towarzyski trójmecz zespołów Muchy24.08.2021r.
W poniedziałkowe późne popołudnie 23 sierpnia szeroka grupa zawodników (i zawodniczek!) z ekip dziecięcych szkolonych przez Norberta Muchę (rocznik 2011 i młodsi) miała okazję uczestniczyć w dwugodzinnym sparingu na "Orliku" przy Stadionie Miejskim, w którym rywalami czerwono-niebieskich były drużyny Kolejarza Chojnice i Piasta Człuchów.

MKS reprezentowali: Patryk Andrearczyk, Victor Andrearczyk, Jakub Bańczyk, Jan Bielecki, Michał Bieszczad, Hubert Dunikowski, Jakub Gryta, Wiktoria Jarosz, Szymon Kaczyński, Lena Kiestrzyn, Wojciech Kudrelik, Wojciech Laskowski, Nikodem Lisowski, Antoni Litwiniuk, Ksawery Mamedow, Martyna Nagibor, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Piotr Pałubicki, Maksymilian Szłapinski, Daniel Urban, Wiktor Wasyłyk, Lena Wegner, Zuzanna Żłobecka oraz gościnnie przedstawiciel rocznika 2009 Filip Lange.