Spawacze najlepsi na piasku 23.08.2021r.
Drugi letni turniej siatkówki plażowej drużyn mieszanych rozegrany w minioną sobotę nad jeziorem "Żuczek" organizowany przez MKS (podziękowania za zaangażowanie dla Klaudii Bilskiej) w ramach realizacji projektu "Aktywni sportowo 2021" zgromadził na starcie sześć ekip. Grano oczywiście systemem "każdy z każdym", co oznaczało 15 meczów i pięć godzin ciekawej rywalizacji.

Zwyciężyła miejscowa drużyna o dźwięcznej nazwie Spawacze Team, a pozostałe miejsca na podium zajęły Biskupnica Błyskawica oraz Piastowskie Team. Te zespoły nagrodzono pucharami oraz efektownymi medalami, natomiast nieco skromniejsze krążki za udział otrzymały drużyny, które uplasowały się na niższych pozycjach, czyli Bez Nazwy, Tosty z Serem i Bajlando.

Upominki wręczali dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ola Karowska i wiceburmistrz Debrzna Łukasz Jurkowlaniec przy szerszej publice, na scenie, w trakcie Szantów.