Za 10 dni tenis stołowy i siatkówka plażowa nad "Żuczkiem"01.07.2021r.
Zakończyliśmy piłkarski sezon, ale... nie zwalniamy tempa. Oprócz anonsowanego wczoraj "Meczu Wspomnień" mamy następną propozycję, tym razem adresowaną do sympatyków tenisa stołowego i siatkówki plażowej. Na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego nad Jeziorem Żuczek w przyszłą niedzielę 11 lipca wraz z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki organizujemy turnieje w tych dyscyplinach sportu w ramach realizacji zadania publicznego "Aktywni sportowo 2021" dofinansowanego przez Gminę Debrzno.

Zaczniemy o godz.11.00 rywalizacją tenisistów na dwóch stołach usytuowanych nieopodal budynku socjalnego na ośrodku. Impreza pod nazwą "Pingpongowo nad Żuczkiem" przeznaczona jest do wszystkich miłośników małej piłeczki, bez względu na wiek, klasę sportową i miejsce zamieszkania. System gier uzależniony będzie od liczby zgłoszonych zawodników. W razie wątpliwości po szczegóły odnośnie tych zawodów można zwrócić się pod numerem telefonu 609 266 529 (Sebastian Michno).

Trzy godziny później, o 14.00 na boisku do "plażówki" uwijać się będą siatkarze w turnieju drużyn mieszanych "Debrzeńskie Lato". Tutaj informacji o naszym przedsięwzięciu udziela Klaudia Bilska (tel. 735 953 377). Zachęcamy do zapisów, gry i walki o nagrody, które przygotujemy dla uczestników. Do zobaczenia!