wtorek 7 maja godz.19.00-20.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Błękitnymi Motarzyno niedziela 12 maja godz.14.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Kolejarzem Chojnice poniedziałek 6 maja godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 7 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 9 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Kolejarzem Chojnice poniedziałek 6 maja godz.15.30 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
Alternatywy Białe Misie, Prezesi i Nowaki najlepsi w letniej imprezie
30.08.2017r.
Mały jubileusz obchodziliśmy na Orliku przy Stadionie Miejskim, a to z tego powodu, iż piętnasty raz spotkali się młodzi zwolennicy futbolu, aby rozegrać turniej "dzikich" drużyn "Wakacje 2017". Dopisała pogoda i uczestnicy, bo chociaż chętnych do biegania za piłką było troszkę mniej niż w ubiegłym roku, jednak 12 zespołów i 77 zawodników to spora liczba i możemy uznać całe przedsięwzięcie za udane.
Szkoda, że w dwóch najmłodszych kategoriach zgłosiło się tak mało ekip, przez co rywalizacja odbyła się błyskawicznie i siłą rzeczy nie była tak ciekawa jak w gronie uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tam wystartowało siedem teamów i mecze w większości były bardzo zacięte. Dość powiedzieć, że każde z czterech spotkań decydujących o rozdziale miejsc od pierwszego do czwartego kończyło się serią rzutów karnych...
"Karniaki" przesądziły również o tym, że Kacper Wegner otrzymał statuetkę najlepszego strzelca wśród gimnazjalistów. Pojedynek z Jakubem Nykielem trwał długo, ale udało się jednak wyłonić triumfatora, chociaż Paweł Wieszewski broniąc uderzenia kolegów wielokrotnie wychodził ze starć obronną ręką... W innych kategoriach suweniry dla "goleadorów" przypadły w udziale Szymonowi Mazie (Alternatywy Białe Misie) oraz Kamilowi Wronie (Orzeł Rychnowy). Ania Łukaszewska była jedyną dziewczynką biorącą udział w kopaniu futbolówki i zarazem najmłodszą osobą na boisku, stąd jej także wręczyliśmy skromną nagrodę.
Serdeczne dzięki dla sędziów, Mirosława Kisełyczki i Sławomira Słonki za pomoc w organizacji turnieju. "Wakacje 2017" za nami, wakacje prawie też, teraz możecie drodzy uczestnicy środowych zawodów spokojnie wrócić do swoich ulubionych szkół...
Impreza była częścią realizowanego przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Dla każdego coś... sportowego-Debrzno 2017" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.
Oto komplet rezultatów, składy ekip, a w nawiasach liczba strzelonych goli przez danego piłkarza:
Szkoła podstawowa
Bananki Kinga- Dziki Braci 2:1
Alternatywy Białe Misie- Bananki Kinga 3:1
Alternatywy Białe Misie- Dziki Braci 2:1
Tabela
1. Alternatywy Białe Misie 6 5-2
2. Bananki Kinga 3 3-4
3. Dziki Braci 0 2-4
Składy drużyn
Alternatywy Białe Misie: Wojciech Bielecki, Hubert Kaczmarczyk (1), Mateusz Kaczmarczyk, Anna Łukaszewska, Kamil Łukaszewski, Szymon Maza (3), Tymoteusz Pachura, Dominik Pikulik, Norbert Wieszewski (1)
Bananki Kinga: Mikołaj Brzykcy, Bartłomiej Goryl, Kamil Janke (2), Jakub Oleksiewicz (1), Mikołaj Sienkiewicz, Mateusz Szajgin, Mateusz Szczur, Paweł Szczur
Dziki Braci: Jakub Brudziński, Norbert Górnowicz (1), Kacper Kubicki (1), Jakub Kucwaj, Dawid Kujawski, Hubert Lange, Daniel Mielnicki, Mikołaj Stryszyk
Gimnazjum
Prezesi- Juve Uniechów 1:1 karne 3:2
Składy drużyn
Prezesi: Jakub Bruski, Miłosz Ciach, Wojciech Marzec, Sebastian Petrecki, Kacper Wegner (1)
Juve Uniechów: Kacper Bielecki, Wojciech Kaczmarek, Jakub Nykiel (1), Jakub Smusz, Paweł Wieszewski, Brayan Zieliński
Prestiżowi: Michał Bukowski (1), Patryk Górnowicz (2), Szymon Misztal, Jakub Racinowski, Dawid Stefaniak, Paweł Szymaniak
Abstynenci: Grzegorz Gołębiewski, Cezary Gray, Paweł Kostiureczko, Filip Malmon (1), Mateusz Myk, Sebastian Myk, Adrian Pilarski, Krzysztof Szopieray, Maks Zaranek (1)