Weźmiemy udział w turnieju "Lider Cup 2017"19.04.2017r.
Za trzy dni, 22 kwietnia 2017r. na stadionie w Dębnicy odbędzie się impreza piłkarska przeznaczona dla dzieci z rocznika 2008 (i młodsi). Do zawodów zgłoszono 18 drużyn, w tym tę kierowaną przez trenera Łukasza Płóciennika, a więc AP 2012 MKS Debrzno. Czerwono-niebiescy od godz.9.00 będą konfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami z wielu ośrodków na trzech boiskach z naturalną nawierzchnią.

Rywalami teamu znad Debrzynki będą: GAP Bruskowo Wielkie, GAP II Bruskowo Wielkie, Chojniczanka Chojnice, Chojniczanka II Chojnice, AP Człuchów, Olimpia Elbląg, Olimpia II Elbląg, Start Miastko, JFA Przechlewo, Lider Rychnowy, Lider II Rychnowy, Dragoni Słupsk, AP Szczecinek, Tucholanka Tuchola, Myśliwiec Tuchomie, Jantar Ustka, Grom Więcbork.

Stawka osiemnastu ekip będzie podzielona na trzy grupy, a następnie wg zajętych lokat po wstępnej fazie zespoły w II części zmagań zostaną rozmieszczone do grup "Złotej" (o miejsca 1-6), "Srebrnej" (o pozycje 7-12) i "Brązowej" (o lokaty 13-18), co zapewni każdemu z uczestników równą liczbę rozgrywanych meczów bez względu na osiągane rezultaty.