26 lutego pojedziemy na turniej juniorów E124.02.2017r.
Ekipa rocznika 2006 (i młodsi) szkolona przez Pawła Władyczaka pojutrze wybierze się do Sępolna Krajeńskiego, na czwartą w tym roku odsłonę imprezy Krajna Arena Futsal Cup. Niedzielne zmagania rozpoczną się o godz.9.30 i weźmie w nich udział 10 zespołów. Oprócz teamu AP 2012 MKS Debrzno, jedynego "rodzynka" z Pomorza, wszystkie pozostałe zgłoszone do zawodów reprezentują okręg kujawsko-pomorski.

Debrznianie znaleźli się w grupie B, gdzie za rywali będą mieć kolejno Czarnych Lniano, Gryf Cekcyn, GLKS Osielsko i Kamionkę Kamień Krajeński. W grupie A zagrają Krajna Sępólno Krajeńskie, Feniks Mrocza, MKS Łochowo, Czarni Nakło i UKS Boguszewo. Po fazie zasadniczej mali piłkarze przystąpią do półfinałów (zakwalifikują się do nich po dwie pierwsze drużyny z obydwu grup) oraz meczów o poszczególne lokaty.