Towarzysko z Liderem Rychnowy01.02.2017r.
Trzy tygodnie temu drużyna juniorów E1 (rocznik 2006 i młodsi) prowadzona przez Pawła Władyczaka spotkała się kontrolnie w ramach zajęć treningowych w hali Zespołu Szkół z rówieśnikami z Football Academy Fair Play Złotów. Dzisiaj bliźniaczo podobna potyczka odbyła się ponownie w tym samym obiekcie, a do Debrzna przyjechali zawodnicy Lidera Rychnowy szkoleni przez związanego z ekipą seniorów MKS-u Marcina Żukowskiego.

W ciągu 90 minut rozegrano sporo krótkich mini-meczów, bez notowania wyników. Czerwono-niebiescy wystąpili podzieleni na trzy zespoły, a w sparingu uczestniczyli: Patryk Bednarczyk, Mikołaj Brzykcy, Michał Dybaś, Jakub Florek, Wiktor Górecki, Jakub Kaczyński, Konrad Kieruj, Dominik Kitowski, Marko Klimek, Kacper Miszewski, Oliwia Sekta, Mateusz Szajgin, Mateusz Szczur, Szymon Szlaga, Marek Śledziński i Wojciech Zembrzycki.